Ako relaxovať v bazéne a nezmočiť sa?

Úvod/Sedacie vaky/Ako relaxovať v bazéne a nezmočiť sa?

Ako relaxovať v bazéne a nezmočiť sa?

Stráviť deň v bazéne spravidla znamená zábavu a relax. Ale štandardne sa spája s dlhým časom stráveným vo vode, čo môže byť drsné pre pokožku, vlasy a je to aj trochu únavné.

Z tohto dôvodu sa veľa ľudí rozhodne radšej sedieť v plážovom kresle a sleduje čo sa deje naokolo. Kým toto je asi viac relaxujúce, nie je to ani zďaleka tak vzrušujúce ako byť vo vode celý deň.

Nie všetky plaváky sú rovnaké

Existuje množstvo plávajúcich kresiel, ktoré sa vo vode môžu použiť. Najobľúbenejšie sú staré známe „nafukovačky“. Dá sa na nich leňošiť na vodnej hladine dlhé hodiny, no majú aj pár nevýhod. Samozrejme, je nutné ich najprv nafúknuť, po pár hodinách ležania prípadne dofúknuť – asi každý pozná ten frustrujúci moment, keď si chce len ďalej užívať ležanie na vode a nafukovačka sa začne postupne potápať. Okrem toho sú nepohodlné, hlučné a je náročné ich udržať pod telom.

Pri použití nášho sedacieho vaku POOL priamo určeného do vody si oddych užijete naozaj naplno. Tieto sedacie vaky sú dostatočne veľké na to, aby zvládli „nápor“ dvoch ľudí a môžu byť jednoducho hodené na vodu. Takže už sa viac nemusíte namočiť ešte predtým, ako chcete vyliezť na svoju starú nafukovačku. Takisto nebudete míňať energiu na to, aby ste z neho nespadli. Len pokojne ležíte a relaxujete.

Je takisto dizajnovaný tak, aby ste sa vedeli veľmi rýchlo zbaviť prebytočnej vody. Na jednej strane sa nachádza biela dierkovaná časť (sieťovina), cez ktorú voda jednoducho vytečie von.

Kreatívne a praktické využitia bazénových ležadiel

Je veľa kreatívnych a praktických možností ako využiť sedací vak vo vode. Napríklad, menší vak môže slúžiť ako držiak na okuliare, hračky do bazénu, potápačské okuliare a podobne.

Tí ktorí majú radi bazénové párty môžu sedacie vaky využiť ako perfektné miesto na položenie drinkov a občerstvenia pre hostí. Treba si však dať pozor a položiť ich radšej najprv na tácku, aby sa neprevrátili do vody.

Praktickejšie využitie je pre ľudí, čo radi čítajú. Ležať vo vode a zároveň čítať knihu by bolo na nafukovačke asi dosť náročné.

Nech si na vode poležia aj domáci miláčikovia!

„Plaváky“ nie sú len pre ľudí – naši miláčíkovia ich môžu použiť tiež! Veľa psov, niekedy dokonca mačiek, si užívajú ležanie na plávajúcom sedacom vaku. Určite to doma vyskúšajte tiež.

Najlepší spôsob ako to skúsiť je nechať zvieratám dostatočne dlhý čas, aby si zvykli na vankúši ležať. Máme jednoduchý typ – nechajte sedací vak v rohu bazéna a priviažte ho napríklad o schodíky, aby neodplával ďalej. Zvieratá tak budú mať možnosť vyskočiť na suchú zem až kým si nezvyknú.

Keď si zvyknú, vak môžete odviazať. Pre zvieratá je to takisto relaxujúce, ale napriek tomu stále dávajte pozor a všímajte si náznaky ich rozrušenia.

A nakoniec, posledná možnosť pre vás, alebo vašich miláčikov ako relaxovať a ostať suchý je použiť sedací vak vedľa bazénu na zemi. Predsa máme niekedy vody za celý deň až až, a chceme sa len uvoľniť a osušiť.

Informácie o autorovi:

Jeden komentár

  1. Admin 15/11/2015 at 15:37

    Pohodový relax 🙂

Zanechať komentár

Kontaktné informácie

Budatínska 57,
Bratislava, 851 06

Telefón: +421 911 836 161

Web: https://happy-vaky.sk/