Sedací vak POOL

Úvod/!AKCIA!, Moderné, Vankúš/Sedací vak POOL

Sedací vak POOL

159.00  s DPH

Nie je na sklade

Máte doma bazén? Toto je zaručene najpohodlnejšia alternatíva leňošenia priamo na vodnej hladine!

Popis

Máte doma bazén? Toto je zaručene najpohodlnejšia alternatíva leňošenia priamo na vodnej hladine!

Nemáte bazén? Nevadí! Tento sedací vak je vďaka extrémne odolnému materiálu vhodný na relax kdekoľvek na Vašej záhrade, alebo balkóne.

Sedací vak v tvare vankúša z vodeodolného materiálu.

Sedacie vaky sú výborné na relax pri bazéne, no svoje vylihovanie môžete posunúť ešte o krok ďalej, keďže naše Happy vaky slúžia aj ako plaváky
Je to inovatívna alternatíva ku klasickým „nafukovačkám“, ktoré sú nepohodlné, hlučné a je náročné ich udržať pod telom. Tieto sedacie vaky sú dostatočne veľké na to, aby zvládli „nápor“ dvoch ľudí a môžu byť jednoducho hodené na vodu. Takže už sa viac nemusíte namočiť ešte predtým, ako chcete vyliezť na svoju starú nafukovačku. Takisto nebudete míňať svoju energiu na to, aby ste nespadli z nafukovačky. Len pokojne ležíte a relaxujete.

Naše sedacie vaky sa ľahko obsluhujú. Nemusia sa nafukovať a vonkajší materiál bol dizajnovaný tak, aby vyschol čo najrýchlejšie.

Pýtate sa ako ich budete prenášať? Úplne jednoducho. Vďaka polystyrénovým guličkám sú naozaj veľmi ľahké a teda manipuláciu s nimi zvládnu aj deti.

Pri dlhšom ležaní na vode môže do vaku presiaknuť voda, no sedací vak POOL je dizajnovaný tak, aby ste sa vody vedeli veľmi rýchlo zbaviť. Na jednej strane sa nachádza biela dierkovaná časť, cez ktorú voda jednoducho vytečie von.

Rozmery:
Výška – 180 cm
Šírka – 140 cm
Objem – 500 litrov (náplň 400 litrov)

Materiál – 420D polyester – vodeodolný.

Čistenie vaku:
Poťah nie je snímateľný a nie je určený na pranie. Čistenie vykonávame iba vlhkou špongiou, v prípade väčšieho znečistenia mydlovou vodou, alebo roztokom z pracieho prášku. Po použití mydlovej vody, očistite vlhkou špongiou zvyšky mydla, alebo prášku, tak aby nezostali na sedacom vaku fľaky.

Ďalšie informácie

Farba

Modrý, Oranžový, Zelený

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Sedací vak POOL”

Kontaktné informácie

Budatínska 57,
Bratislava, 851 06

Telefón: +421 911 836 161

Web: https://happy-vaky.sk/