Prečo happy?

Úvod/Prečo happy?

Originalita

Momentálne je na trhu veľmi široká ponuka sedacích vakov, často dizajnovo a tvarovo nezaujímavých. My ponúkame nové, dizajnové vychytávky, ktoré určite oživia každú obývačku, detskú izbu, či terasu, alebo balkón.

Praktickosť

Vaky sú skvelým doplnkom bytu, vážia zhruba 6 kilogramov, a teda sa ľahko premiestňujú. Sú pekným módnym doplnkom a zároveň praktickým kusom nábytku, ako do domu, tak aj na záhradu.

Zdravé sedenie

Sedacie vaky sú výborné pre ľudí, ktorí majú problémy s bolesťami chrbta. Tvar vaku sa Vám dokonale prispôsobí.

Prispôsobenie Vášmu telu – úľava od napätia svalov.

Zlá pozícia tela pri sedení môže privodiť bolesti chrbta a kĺbov.

Sú vhodné pre tehotné ženy, alebo dojčiace matky.

Kvalita

Naše sedacie vaky sú vyrobené z kvalitnej ekokože (umelá koža), ktorá je elegantná, ľahko sa čistí, je príjemná na dotyk, netrhá sa, a keby už predsa došlo k fyzickému poškodeniu, je pod ňou ešte jedna vrstva, ktorá zabráni úniku granulátu. Výplňou je kvalitný polystyrénový granulát.

Uplatnenie

Okrem pohodlných kresiel a sedačiek, ponúkame aj taburetky a vaky v tvare futbalovej, basketbalovej, alebo volejbalovej lopty. Organizácie pracujúce s deťmi (školy, detské kútiky, psychologické poradne) si obľúbili najmä vaky z našej sekcie “BABY”. Tieto vaky sú ako stvorené takisto do detskej izby.

Ako veľká sedačka k sledovaniu televízie je vhodný model DIZAJN VANKÚŠ, alebo pre viac konzervatívnych zákazníkov model VANKÚŠ. Najoblúbenejší model KRESLO je ideálny pri čítaní alebo pohodlnému posedávániu pri kávičke.

Sedací vak ako darček

Naše sedacie vaky sú skvelým darčekom! Ponúkaný tovar sa snažíme mať dostupný, aby dodacia lehota bola čo najkratšia (do 48 hodín od objednania). Keď nechcete vak skladovať, alebo chcete nechať výber na obdarovaného – zhotovíme na vaše prianie darčekový poukaz na vybraný model, alebo cieľovú čiastku.

Výber vaku

Pri výbere vakov si pozrite rozmery a objem vaku. Pri každom výrobku tieto údaje uvádzame. Z fotky nie vždy dobre odhadnete veľkosť vaku. Pri každom modeli je takisto krátky popis, ktorý Vám môže pomôcť s výberom vhodného vaku.

Kontaktné informácie

Budatínska 57,
Bratislava, 851 06

Telefón: +421 911 836 161

Web: https://happy-vaky.sk/