Prenájom vakov

Úvod/Prenájom sedacích vakov

HAPPY vaky sú prítulné aj na chvíľku. Ak potrebujete sedacie vaky iba na jednu akciu, nemusíte si ich kupovať. Môžete si ich u nás jednoducho krátkodobo prenajať. Či už organizujete firemný večierok, marketingové alebo promo aktivity, koncert, školenie, výstavu, alebo kongres, HAPPY vak vašich hostí dokonale usadí.

Cena

Môžete si vybrať ktorýkoľvek model z našej ponuky. Cena prenájmu je za jednotnú cenu 12€ bez DPH za kus a deň.

Doprava

V cene prenájmu nie je zahrnutá doprava. Vaky vám môžeme na miesto vašej akcie doviezť za poplatok navyše. Rozvoz robíme nielen v Bratislave, ale aj v rámci celého Slovenska.
Počas pracovných dní v čase od 7:30 do 18:00 si v rámci hlavného mesta účtujeme 30€ bez DPH za dovoz a 30€ bez DPH za odvoz vakov. Pre klientov mimo Bratislavy je cena individuálna podľa dohody.

Prenajaté vaky si môžete počas pracovných dní od 7:30 do 18:00 vyzdvihnúť aj vlastným autom v našom sklade na adrese Kopčianska 63, Bratislava-Petržalka.

Ak máte záujem o prenájom sedacích HAPPY vakov, obráťte sa na nás prostredníctvom objednávkového formuláru, cez info@happy-vaky.sk, alebo zavolajte na 0911 83 61 61, alebo 0911 783 770.

  Vaše meno (povinné)

  Váš email (povinné)

  Váš telefón (povinné)

  Fakturačná adresa (v prípade firmy aj IČO, DIČ a IČ DPH)

  Miesto prenajatia happy vakov

  Dátum zapožičania vakov

  Počet dní prenajmu

  Počet kusov

  Doprava
  Doprava od Happy-vaky.skVlastná doprava

  Poznámky

  Kontaktné informácie

  Budatínska 57,
  Bratislava, 851 06

  Telefón: +421 911 836 161

  Web: https://happy-vaky.sk/