Prežijú aj vonku?

Úvod/Uncategorized/Prežijú aj vonku?

Prežijú aj vonku?

Jednoduchá odpoveď je áno! Happy vaky sú odolné aj voči počasiu! 🙂 Hoci, ak im chcete zabezpečiť čo najdlhšiu životnosť, odporúčame ich skladovať mimo priameho slnečného žiarenia.
Dlhodobé vystavovanie priamemu slnečnému žiareniu skracuje životnosť farieb vášho sedacieho vaku. Čím tmavšia farba, tým citlivejšie to bude pri dlhodobom vystavení slnečných lúčov.
Keď necháte svoj sedací vak vonku, je takisto vystavený znečisteniu, špine a prachu. Keďže vo vzduchu čo dýchame je „milión“ chemikálií , povrch vášho vaku môže byť vystavený kysličníku uhoľnatému a ďalším jedom, ktoré sa vo vzduchu nachádzajú.
Skladovanie HAPPY vaku na suchom mieste, mimo dosahu slnečných lúčov – ideálne prikrytý, bude znamenať jeho skvelý „look“ aj budúce leto.
Váš svetlý sedací vak sa zašpiní hlavne keď na neho zaprší, najmä v obývaných územiach kde sa vyskytujú kyslé dažde.
Tmavé vaky, hlavne čierne, modré a červené môžu vyblednúť rýchlejšie ako svetlejšie, takže pri týchto farbách je obzvlášť potrebná starostlivosť.
Naše produkty sú tej najlepšej kvality, aké sa dajú v súčasnosti na trhu získať. Veľmi husto tkaný polyester (420D) je hustejší a odolnejší ako štandardný. Je farebne a tvarovo stály, odolný voči vyblednutiu a určite trvácnejší ako iné značky. No samozrejme, pamätajme na to, že aj náter na budove, alebo aute časom vybledne.
Naše sedacie vaky sú vyrobené z jemného materiálu, nie z plechu. 🙂

Informácie o autorovi:

Zanechať komentár

Kontaktné informácie

Budatínska 57,
Bratislava, 851 06

Telefón: +421 911 836 161

Web: https://happy-vaky.sk/