štandardné doručenie do 2 dní
bezplatné vrátenie peňazí do 30 dní
vyberte si z našej AKCIOVEJ ponuky

Nechce sa vám vyberať vhodný darček?


Alebo sa bojíte, že vyberiete nesprávny darček?


Môžete kúpiť darčekový kupón a jeho majiteľ si sedací vak vyberie sám.


Zľava 10% na nákup

Páči sa vám niektorý náš sedací vak a nechcete čakať na akciovú cenu? Chcete získať ZĽAVU na akýkoľvek sedací vak z našej ponuky OKAMŽITE? Zadajte do formuláru váš e-mail a my vám odošleme zľavový kupón na 10% zľavu na 1 nákup s platnosťou 1 mesiac. (skontrolujte aj nevyžiadanú poštu/spam).

[newsletter_signup_form id=1]

Najpredávanejšie produkty

 • Zľava!
  Out of stock

  Polystyrénové guličky (drť) – 500 Litrov

  Original price was: 28.00 €.Current price is: 25.00 €. s DPH
  Detaily
 • Out of stock
  Detaily
 • Zľava!
  Out of stock

  Polystyrénové guličky (drť) – 100 Litrov

  Original price was: 11.00 €.Current price is: 8.00 €. s DPH
  Detaily

Kategórie produktov

Referencie

Sedací vak som kúpil synovi k narodeninám, no odkedy som ho prvý krát sám vyskúšal, bijeme sa o pohodlné sedenie pri telke každý deň.
Peter Drobňák, Bratislava

Po prinesení HAPPY vaku do našej triedy sa deťom rozžiarili očká, tak ako aj zakaždým keď zazvoní na prestávku, keď môžu sedenie v lavici na chvíľu vymeniť za pohodlné vyvalenie sa v ňom.

Viktória Telepunová, Učiteľka ZŠ, Bratislava
Pre TEDxBratislava sú HAPPY vaky ideálnym dodávateľom. Okamžite pochopili zmysel nášho podujatia a v duchu spoločnej snahy zabezpečiť pohodlie pre našich účastníkov sa niesla celá spolupráca. Nádherné hravé tvary a dizajny vakov už boli len príjemnou čerešničkou na torte.
Ivona Hodasová, Spoluorganizátorka konferencie TEDxBratislava 2015
HAPPY vaky nám jednoznačne pomohli spestriť našu akciu – Detský festival zábavy a zdravia 2015, kde ponúkli pohodlné sedenie pre malých návštevníkov a ich rodičov. Ľudia a najmä deti nemuseli pri bohatom programe stáť ale sadli si na HAPPY vaky.
Na niektorých dokonca sedela celá štvorčenná rodina, čo vytváralo krásne prostredie. Sami ľudia si to pochvaľovali a dokonca prejavovali záujem o kúpu, nakoľko HAPPY vaky sú pestrofarebné a vedia určite oživiť každú domácnosť. Ja mám osobne jeden pre deti doma a tie sa na ňom nevedia vyjašiť. Sedia na ňom pri TV, vozia na ňom jeden druhého po dome a dokonca naň zoskakujú z poschodovej postele. Vak je veľmi odolný podľa toho čo s ním decká stváraju :))
Odporúčam ho do každej domácnosti 🙂
Radoslav Augustín, organizátor Detského festivalu zábavy a zdravia 2015

8 Dôvodov prečo si kúpiť sedací vak HAPPY

Aj vás bolí chrbát a kĺby zo zlého sedenia pred telkou a počítači? HAPPY vaky sú výborné pre ľudí, ktorí majú problémy s bolesťami chrbta. Tvar vaku sa dokonale prispôsobí a poskytne úľavu od napätia svalov. Sú vhodné pre tehotné ženy, alebo dojčiace matky.

Vaky sú skvelým doplnkom bytu, vážia zhruba 5 – 8 kilogramov, a teda sa ľahko premiestňujú. Sú pekným módnym doplnkom a zároveň praktickým kusom nábytku, ako do domu, tak aj na záhradu. Kreslo z obývačky asi nebudete premiestňovať na terasu, však?
Sedacie vaky HAPPY sú vyrobené buď z kvalitnej umelej kože (ekokoža), nylonu, alebo vysoko odolného polyesteru. Všetky materiály sú príjemné na dotyk, netrhajú sa, ľahko sa čistia. Nylon a polyester je okrem toho vysoko odolný voči poškodeniu a vode, takže je veľmi vhodný na použitie aj v exteriéri.
HAPPY vaky môžete používať v interiéri aj exteriéri. Niektoré druhy vydržia naozaj veľa a dajú sa použiť dokonca v bazéne.
Neviete nájsť originálny darček pre syna, dcéru, vnuka, neter, lebo všetky hračky už doma majú? HAPPY vaky sú skvelý výber! Ponúkaný tovar sa snažíme mať dostupný, aby dodacia lehota bola čo najkratšia (do 48 hodín od objednania). Keď nechcete vak dlho skladovať, alebo chcete nechať výber na obdarovaného – zhotovíme na vaše prienie darčekový poukaz na vybraný model, alebo cieľovú čiastku.
Záleží nám na vašom názore. Preto každého zákazníka po nákupe kontaktujeme, aby sme si overili, že je všetko v poriadku. Recenzie od zákazníkov nájdete nižšie.
Dizajn HAPPY vakov určite upúta susedov a kamarátov, ktorí dôjdu na návštevu. No zaujme najmä deti, ktoré si ho zamilujú.

HAPPY vaky vám chcú vyčariť úsmev na tvári nielen pri oddychovaní, ale ešte pred nákupom. Pozrite si naše ceny a zostanete HAPPY!

Kúpte si sedací vak už od 59€!

Prenajmite si sedací vak už za 10€!

Často kladené otázky

Máme na výber z rôznych materiálov – polyester, nylon a umelá koža. Všetky sú vhodné do interiéru, do exteriéru však odporúčame len polyester, ktorý je vysoko odolný voči vode. Na záhrady, balkóny a terasy sa ideálne hodí sedací vak SUPREME, k bazénu zasa POOL. Všetky materiály sú veľmi príjemné na dotyk a vynikajú prvotriednou kvalitou a pevnosťou. Viac informácií nájdete v Návode na použitie.
Všetky sedacie vaky sa dajú jednoducho utrieť vlhkou handričkou, pri silnejšom znečistení špongiou a saponátom. Viac informácií nájdete v sekcii Čistenie sedacích vakov.

Vnútorný obsah vakov tvorý polystyrénový EPS 70 granulát (polystyrénové guličky). Náš polystyrénový granulát je vyrobený z najkvalitnejšieho a zdravotne nezávadného potravinárskeho polystyrénu, ktorý je určený výlučne ako náplň do sedacích vakov, kojeneckých vankúšov a podobne. Guličky majú veľkosť (3-5mm). Sú nové, čisté, prvotne vyrobené, bez chemického čistenia a iných úprav.
Spĺňajú vyhlášku Ministerstva zdravotníctva č. 84/2001 zb. v platnom znení o hygienických požiadavkách na hračky a výrobky pre deti vo veku do 3 rokov. Ďalej spĺňajú normu ČSN EN 71-9 Bezpečnosť hračiek – Časť 9: Organické zlúčeniny – Požiadavky.
Naviac naše guličky prešli pachovou skúškou, rovnako bez závad. Polystyrénové guličky balíme do nových, zdravotne nezávadných polypropylénových vriec.

Sedacie vaky sa nezmenšujú. Avšak používaním sedacieho vaku dochádza k prirodzenému úbytku granulátu, ktorý je možné doplniť cez zips sedacieho vaku.

Každý sedací vak ukrýva zips, cez ktorý sa dá granulát doplniť. Na našom blogu nájdete jednochý návod, ako sedacie vaky čo najjednoduchšie naplniť. V e-shope v sekcii Guličky si máte možnosť zakúpiť náhradnú náplň v objemoch 50, 100, 250 a 500 litrov.

Áno, sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov, sú antialergické a odporúčané ortopédmi vďaka svojim špecifickým vlastnostiam. Odporúčanie ortopéda nájdete v Referenciách.
Takisto vnútorný obsah sedacích vakov (polystyrénový granulát) je vyrobený z najkvalitnejšieho a zdravotne nezávadného potravinárskeho polystyrénu.
Spĺňajú vyhlášku Ministerstva zdravotníctva č. 84/2001 zb. v platnom znení o hygienických požiadavkách na hračky a výrobky pre deti vo veku do 3 rokov. Ďalej spĺňajú normu ČSN EN 71-9 Bezpečnosť hračiek – Časť 9: Organické zlúčeniny – Požiadavky.

Je úplne zadarmo! Avšak iba v prípade, keď je objednávke v hodnote nad 80€ a tovar je uhradený vopred. Pri dobierke a hodnote tovaru do sumy 80€ stojí doprava kuriérom 5€ s DPH. Pre iné alternatívy dopravy si ceny môžete pozrieť v sekcii Doprava.

Kontaktné informácie

Budatínska 57,
Bratislava, 851 06

Telefón: +421 911 836 161

Web: https://happy-vaky.sk/